- Advertisement -

TAG

barcelona

Teste me tamponë për të gjithë lojtarët e Barcelonës/A ka rezultuar ndonjëri pozitiv?

Lajme të këqija për Barcelonën. Dy pjestarë të stafit teknik të skuadrës së Barcelonës kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmi është bërë i ditur nga...

Mbaron kontratën në qershor me Barçën/ Messi: “Tek Real Madridi? E pamundur

Lionel Messi përfundon marrëveshjen me ekipin e Barcelonës në qershor, ndërkogë që Manchester City dhe PSG kanë shprehur prej kohësh dëshirën për të pasur...

“El Classico”/ Barca dhe Reali përballen sot

Derbi i quajtur “El Classico” do të luhet sot nga ora 16:00 në stadiumin ikonik “Camp Nou”.Skuadra e Real Madridit nesër pritet që të...

Latest news

- Advertisement -