- Advertisement -

TAG

bari

Policët italianë befasohen nga ajo që zbuluan. Ndalohet shqiptari në Bari

Një shqiptar u ndalua sapo zbriti në portin e Barit në Itali. Kjo për shkak se atij iu zbulua diçka e veçantë në bagazhe....

Kishte fshehur 225 mijë pound në seberatorin e furgonit, policia i bën gjëmën shqiptarit

Guardia di Finanza, së bashku me zyrtarët e Agjencisë së Doganave dhe Monopoleve, sekuestruan ditën e sotme një sasi prej 225 mijë paundsh, të...

Shqiptari kapet me 500 litra raki në portin e Barit

  Autoritetet italiane kanë kapur 500 litra raki shqiptare në portin e Barit gjatë ditës së djeshme. Mediat italiane bëjnë me dije se sasia e...

Lajm i mirë për besimtarët/ Imzot Georg Fredo lë spitalin

Imzot Georg Fredo ka lënë spitalin “Acquaviva delle Fonti”, në Miulli (Bari”), pasi gjendja e tij shëndetësore është përmirësuar pas infektimit me Covid. Aktualisht ndodhet...

Latest news

- Advertisement -