- Advertisement -

TAG

Bashkëpunim

Tayna dhe Flori Mumajesi bashkë për këngën më të re/ Tayna duke i kënduar dashurisë dhe Flori që shfaqet pas një viti shkëputje

Tayna dhe Flori Mumajesi janë bërë bashkë për ‘Magdalena’ kënga më e re e dyshes dhe bashkëpunimi i parë mes tyre. Taynën e pamë...

Tayna ka një zemër për Florin/ Për çfarë zemre bëhet fjalë?

Me fotot e fundit në rrjet, reperja kosovare, Tayna ka ngjallur shumë komente dhe në fakt jo për shkak të ‘look-ut’ ekstravagant apo modern,...

Latest news

- Advertisement -