- Advertisement -

TAG

bashki

Situata në Librazhd, flet kryetari i bashkisë Kastriot Gurra: Gjendje e vështirë. Kemi probleme me rrugët dhe energjinë elektrike

Po punohet intensivisht për të hapur të gjitha rrugët rurale në bashkinë e Librazhdit ku në terren po punojnë disa fadroma për të pastruar...

Gledian Llatja i përgjigjet Gazment Bardhit pas denoncimit në SPAK. Inskenim dhe baltosje. PD në krizë

Ja deklarata e kryebashkiakut Llatja: U njoha nga mediat me një “pseudo” kallëzim që i deleguari i Lulit në Elbasan ka bërë kundrejt meje në...

Taulant Balla reagon pas kallëzimi në SPAK të kryebashkiakut të Elbasanit. “Projektin e firmosi Saliu. Klani i Lulit po i hap luftë”

  Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste dhe njëkohësisht Kreu i Grupit Parlamentar të kësaj force politike, Taulant Balla, reagon pas vendimit të Partisë Demokratike...

Emërohet nënkryetari i ri i Bashkisë Elbasan

Ervin Muço emërohet n/kryetari i ri i Bashkisë Elbasan. Emërimi në detyrë, sipas ligjit, është bërë nga kryetari i Bashkisë Elbasan z. Gledian Llatja....

Po hiqte dekorimet e Vitit të Ri, rrëzohet nga vinçi punonjësi i Bashkisë, dërgohet me urgjencë në spital (EMRI)

Një punonjës i Bashkisë Korçë është rrëzuar pasditen e sotme, gjatë kohës që ishte duke punuar në vinç për heqjen e dekorimeve të Vitit...

Befason sondazhi i realizuar me kryetarët e bashkive të qarkut Elbasan. Ja kush doli i pari!

Befasojnë rezultatet e sondazhit të zhvilluar me shtatë kryetarët e bashkive të qarkut të Elbasanit. Në sondazhin e radhës infoelbasani ftoi qytetarët që të...

Latest news

- Advertisement -