- Advertisement -

TAG

beart

Tea dhe Beart bëjnë publike padashur lidhjen e tyre/ Motra e Beartit iu nxjerr “të palarat” në shesh

Ish-konkurentja e Për'Puthen, Shqipe Hysenaj filloi të publikonte një sërë lajmesh dhe informacionesh mbi disa konkurentë që aktualisht janë pjesë e emisionit. Njëra prej tyre...

Shqipja shfaq “bombën” e rradhës/ Publikon foton e Beartit dhe Teas të kapur dorë për dore

Pasi u përjashtua nga emisioni, duke lënë një nga pëlqimet e saj në dorë të Teas, Shqipja nuk u ndal kurrë së dëshmuari se...

Bearti largohet nga “Përputhen” por ja çfarë publikon në Instagram

Bearti konkurrenti i Përputhen i cili vinte nga Kosova është larguar nga emisioni dhe lajmin e ka bërë me dije përmes një postimi në...

Latest news

- Advertisement -