- Advertisement -

TAG

bearti

“Ke dit me zgjedh burrë me lekë”, Tea i përgjigjet komentit të ndjekësit

Pasi gjithçka u sqarua për publikun, Tea dhe Bearti po jetojnë ditët e tyre më të bukura si çift. Ata të dy janë të...

Tea reagon sërish: “Unë kam qenë dhe vazhdoj të jem në një lidhje me Beartin, por nuk e kam tradhtuar Andin”

Tea ka reaguar sërish pas publikimit të fotove ku shihej duke u puthur me Beartin, një ish-konkurrent i Për’Puthen. Me anë të një videoje...

“Ju kanë bërë për budallenj”/ Reagojnë konkurentët me tallje, ironi dhe presione për skandalin e djeshëm

Ditën e djeshme bënë xhiron e rrjetit fotot e bujshme të Teas, konkurrente e “Për’puthen” e cila doli nga programi si çift me Andin,...

Latest news

- Advertisement -