- Advertisement -

TAG

Beatrix Ramosaj

Sa ndryshe! Alban Ramosaj tregon sa ndryshe dukeshin vite më parë Beatrixi, Ronela dhe Graciano

Alban Ramosaj, Ronela Hajati, Beatrix Rmosaj dhe Graciano Tagani janë të katërt mjaft të suksesshëm në fushën e tyre artistike. Por a jeni kurioz...

Latest news

- Advertisement -