- Advertisement -

TAG

bebe

Ajla dhe Meri bebet e para të 2021. Manastirliu: Oguri më i mirë për vitin e ri

Ajla dhe Meri janë dy bebet e para që kanë ardhur në jetë në vitin 2021 në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” dhe “Koço Glozheni”. Lajmin e...

Latest news

- Advertisement -