- Advertisement -

TAG

Bejar Sofia

Ekzekutimi i Behar Sofisë, gazetari flet për detajet: “Krijoni dhe një skuadër policie me biçikletë”

Gazetari Artan Hoxha në një koment në rrjetet sociale tregon se përse vrasësi i Behar Sofisë u largua me biçikletë pas krimit. Ngjarja e...

Latest news

- Advertisement -