- Advertisement -

TAG

bella hadid

Bëri një pushim nga instagrami, rikthehet me foto që çmendin rrjetin/ Bella Hadid pozon topless

Bella Hadid i ka vënë flakën rrjetit së fundmi duke pozuar topless. Modelja e famshme ka pozuar vetëm me një palë të brendshme. Pjesën...

Modelja më e famshme në botë tregon se vuante nga problemet për shëndetin mendor

Bella Hadid është kthyer në Instagram pas një shkëputjeje të shkurtër, që siç ka zbuluar ajo, ndodhi sepse donte të përqendrohej dhe përmirësonte shëndetin...

Latest news

- Advertisement -