- Advertisement -

TAG

Benz

Benzi përplaset me kamionin, humb jetën 30-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mëngjesin e kësaj të mërkure. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Patoz në vendin e quajtur “Portëz”. 30-vjeçari...

I grabitën “Benzi-in”, habit pronari: Kush ka informacion, i jap makinën dhe 5 mijë Euro Cash!

Një automjet tip “Benz” është grabitur mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Lidhur me grabitjen, pronari i automjetit shprehet se për grabitjen ka bërë denoncim...

Latest news

- Advertisement -