- Advertisement -

TAG

Berat

Të rinjtë godasin me thikë të miturin, i shkaktojnë plagë të rënda në kokë

Dy të rinj, përkatësisht 22 dhe 18-vjeç kanë goditur  me thikë në kokë, për motive të dobëta, një të mitur. Të rinjtë e identifikuar me...

Dhunuan efektivët policor pas thyerjes së orës policore, jepet masa e sigurisë për dy të rinjtë

Gjykata e Beratit ka dhënë masën e sigurisë për dy të rinjtë e arrestuar mbrëmjen e të dielës, pasi dhunuan efektivët policor të cilët...

Dalin nga shtëpia pas orës 22:00/ Dy të rinjtë përplasen fizikisht me uniformat blu

Dy të rinj janë arrestuar nga policia në Berat. Ata kanë dalë jashtë shtëpisë gjatë orës policore. Në momentin kur efektivët i kanë ndaluar...

Arrestohet 39-vjeçari që shkaktoi aksidentin e frikshëm në Berat

Ervis Domaxeti, 39-vjeç është arrestuar pasi shkaktoi aksidentin e frikshëm mbrëmjen e të enjtes në qytetin e Beratit. Burimet zyrtare bëjnë me dije se 39-vjeçari...

Ushtronte dhunë të vazhdueshme ndaj bashkëjetueses së tij,arrestohet 39-vjeçari

Një 39-vjeçar është arrestuar në Berat pasi ka ushtruar dhunë të vazhdueshme ndaj bashkëjetueses së tij. Bëhet me dije se 39-vjeçari i identifikuar me incialet...

Aksident/ Benzi përplaset me fuoristradën, dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur në hryje të qytetit të Beratit paraditen e kësaj të hënë, në vendin e quajtur “Kombinat”. Automjeti tip Benz është...

Përplas shpërndarësin e picave dhe 4 makina/ Emri

Një aksident I rëndë është regjistruar në qytetin e Beratit, ku një 27-vjeçar teksa drejtonte mjetin me targa AB 906 AR në gjendje të...

Parandalohet tragjedia/ Tentoi të vriste kushëririn me armë zjarri

Përgjatë një konflikti të çastit, një 35-vjeçar tentoi në Berat të vriste me armë zjarri kushëririn e tij. Policia e Beratit mori njoftimin se në...

Latest news

- Advertisement -