- Advertisement -

TAG

berisha

Reagon Rama:”Iliri dhe Saliu nuk e kthejnë prapë Shqipërinë në përshesh të tyre”.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar në llogorinë e tij në Twitter, ku ka akuzuar ish-kryeministrin Berisha dhe presidentin Meta si nxitës së...

Berisha: “Nuk është e lehtë të luash me Kosovën. Po të ishim një ekip do të na kishte frikë e gjithë Europa”.

Etrit Berisha, kapiteni dhe portieri i Kombëtares sonë, ka dalë së bashku me trajnerin Reja në konferencën për shtyp përpara vllazërores me Kosovën. Kapiteni është...

Latest news

- Advertisement -