- Advertisement -

TAG

Besa Kokedhima

“O qorre”, Besa Kokëdhima reagon pas ofendimit që Renato Mekolli u bëri dy konkurenteve

Renato Mekolli, ndër kuzhinierët më të njohur shqiptarë dhe fitues për katër herë të ccmimit “Kapelja e Artë”, është përballur me një sërë kritikash...

Latest news

- Advertisement -