- Advertisement -

TAG

Beyonce

Sa vjeç mbush Beyonce sot në ditëlindjen e saj?

Beyonce është një ndër emrat më të shquar të muzikës botërore. Sot këngëtarja feston ditëlindjen e saj dhe nuk do e besoni sa vjeç mbush! Beyonce...

Latest news

- Advertisement -