- Advertisement -

TAG

Big Brother

Ish-banorja e BB “ndez” rrjetin për Shën Valentin, pozon e veshur me robdëshambër

Olta Sheta është një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Ish-banorja e “Big Brother” është mjaft aktive në profilin e saj në...

“Bëhesh e famshme nëse kërkon burrë në tv”,Rike Roçi shprehet se nuk do të dalë më në televizionet shqiptare

Ish-konkurrentja e Big Brother, Rike Roçi ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë në Shqipërise dhe pse prej kohësh ajo jeton...

“Doli foka nga plazhi”, ish-banorja e Big Brother tregon ofendimet që i janë bërë për shkak të peshës

E ftuar në një studio televizive Genta Gjalpi , ish-banore e Big Brother, tha se e pranon veten me peshën e saj,...

Latest news

- Advertisement -