- Advertisement -

TAG

bilanci ditor

Balanci ditor i rasteve të reja me covid/ Ministria bën thirrjen

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju njeh me situatën e COVID19 në 24 orët e fundit si vijon: Janë kryer 2521 testime dhe kanë...

Latest news

- Advertisement -