- Advertisement -

TAG

birra

Messi u dërgon birra 160 portierëve që iu ka shënuar gol gjatë karrierës së tij

Lionel Messi ka vendosur t'iu dërgojë nga një birrë plot 160 portierëve ndaj të cilëve ai ka shënuar gola në karrierën e tij. Në...

Karantinimi i popullsisë/ Tashmë edhe birra ka mbetur stok

Pandemia e Covid-19 ka goditur rëndë sektorë të ndryshëm të ekonomisë, përfshirë dhe atë të prodhimit të pijeve alkoolike. Në Paris, ku një izolim...

Latest news

- Advertisement -