- Advertisement -

TAG

bisedë

Zbulohen përgjimet/ Përparimi i lutet Kristinës pak ditë para vrasjes: Dua të flas 2 minuta me ty

  Të tjera detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga vrasja e dy motrave Zhaneta Metanit dhe Kristina Bardhit që u ekzekutuan më 31 Dhjetor...

Latest news

- Advertisement -