- Advertisement -

TAG

biznese pandemi pakete

PANDEMIA/ Qeveria merr vendimin e rendësishëm për bizneset, kategoritë dhe sa lekë do përfitojnë

Këshilli i Ministrave ka vendosur në mbledhjen e sotme që të ndihmojë bizneset që duhet të zbatojnë protokollet e sigurisë për parandalimin e përhapjes...

Latest news

- Advertisement -