- Advertisement -

TAG

biznesmen vrasje

Del foto e Niko Goro-s, biznesmenit që u vra nga elektriçisti sepse nuk i dha 70 mijë euro për instalimet në hotel

Personi që shikoni në foton e mësipërme është biznesmeni dhe ndërtuesi i njohur himariot Niko Goro, i cili u vra mëngjesin e sotëm me...

Lajmi fundit/ Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes së biznesmenit Goro, sekuestrohet arma dhe makina. Emri

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro, rreth një orë pas krimit. Policia e Himarës bën të ditur se...

Latest news

- Advertisement -