- Advertisement -

TAG

boksier shqiptar kampion

Shpallet kampion bote. Boksieri shqiptar shtrin për tokë gjermanin pas tre raundesh

Robin Krasniqi ka arritur ta mposht Dominic Boesel për titullin e botës IBO dhe WBA. Boksieri ynë ka arritur ta mposht me nokaut...

Latest news

- Advertisement -