- Advertisement -

TAG

boksier shqiptar

Boksieri shqiptar “mbyt” me grushte rivalin dhe merr fitoren e radhës

Boksieri shqiptar, Reshat Mati, vijon me paraqitjet e mëdha në boks. Djaloshi kuqezi ka zhvilluar një ndeshje spektakolare gjatë mesnatës në ring, ku përballë...

Latest news

- Advertisement -