- Advertisement -

TAG

Info elbasani.com

Safet Gjici ‘godet’ sërish/ Rrjeti po qesh me këtë video virale

Safet Gjici nuk ndalet. Ai vazhdon të ofrojë rregullisht material për meme dhe humor në rrjetet sociale. Personazhi qesharak i Rilindjes u bë viral...

Pse situata me variantin e ri të virusit është kaq alarmante sipas OBSH

Dega për Evropë e Organizatës Botërore të Shëndetësisë tha të enjten se duhet të bëhet më shumë, pas situatës “alarmante”, për shkak të përhapjes...

Infektohet kryebashkiaku i Cërrikut me Covid-19/habit me këshillat: Vaksinohuni (Edhe pse ende në Shqipëri nuk ka ardhur asnjë dozë vaksine

Kryebashkiaku i Cërrikut Andis Salla ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale se është infektuar nga Covid 19, dhe për këtë shkak është...

Dëshmon ish pjestari i “Dëshmitarëve të Jehovait”/ Fe e korruptuar

Punuar nga: Halit Hidri "Dëshmitarët e Jehovait" , të njohur ndryshe si "Feja derë më derë" me seli qëndrore në Amerikë dhe me miliona ndjekës...

Rakacolli zbulon vendimin që ka marrë për universitetet dhe kufizimet e tjera

Në dy javët e ardhshme vendi ynë do të jetë nën të njëjtat masa kufizuese sa i takon parandalimit të përhapjes së Covid 19....

Thuhet se Kim Kardashian dhe Kanye West janë në prag divorci pas 6 vitesh martesë

Sipas disa mediave, Kim Kardashian dhe Kanye West janë pranë divorcit, pas një martese 6-vjeçare. Page Six raportoi më 5 janar se Kardashian kishte...

Aktori i humorit Gentian Zenelaj infektohet me koronavirus. Ja fotoja nga spitali

Ditë më parë në një postim në rrjete sociale aktori i njohur i humorit Gentian Zenelaj tregoi se i ati i tij ishte ndarë...

Disa këshilla si t’i heqim kilet që morëm gjatë festave

Një nga pasojat që vjen nga festat e fundvitit është edhe shtimi në peshë, si rrjedhojë e tryezës së mbushur netët e festave. Këto janë...

Si pritet të ndryshojë situata e vendit me Covid-19 pas festave të fundvitit

Gjatë ditëve të fundit është vënë re një rënie e rasteve me Covid-19 në vend. Eugena Tomini shprehet e ftuar në emisionin “Log” se...

Nga konsumimi i alkolit, deri te ankthi e depresioni, si ka ndryshuar Covid-19 jetët tona

Viti 2020 u "pushtua" nga pandemia e koronavirusit, pandemia më e keqe që bota ka parë në 100 vjet. Covid-19 ka shkaktuar më shumë...

Latest news

- Advertisement -