- Advertisement -

TAG

partia socialiste

Ish-ministri i LSI kalon zyrtarisht me PS:Vendi ka nevojë për të ecur para

Kur jemi vetëm 4 muaj para zgjedhjeve, një ndër ish-ministrat më në zë të LSI, ka kaluar me PS. Bëhet fjalë për Nasip Naçon, i...

Pas Alketa Vejsiut dhe Valbona Selimllarit, Erkand Qerimaj shpreh mbështetjen për PS-në

Erkand Qerimaj, peshëngritësi nga Shkodra që na ka bërë krenarë për çdo trofe të tij, i është bashkuar Partisë Socialiste. Qerimaj ka shprehur...

Latest news

- Advertisement -