- Advertisement -

TAG

Partner

Aurela Hoxha ndau foton e parë me partnerin, por u pendua dhe e fshiu!

Aurela Hoxha prej pak kohësh është larguar nga Shqipëria, për të nisur një jetë të re në Spanjë. Modelja ka krijuar dhe një linjë...

Latest news

- Advertisement -