- Advertisement -

TAG

pasaportë

Ku të merrni “pasaportën” anticovid për të lëvizur të lirë

  Shqipëria ka bërë gati “pasaportën” për personat që janë vaksinuar kundër koronavirusit. Ashtu sikur njoftoi pak ditë më parë kryeministri Edi Rama, pasaporta e...

Si do të jenë pushimet verore, Greqia dhe Serbia nënshkruajnë të parët marrëveshjen, futet në lojë certifikata e vaksinimit (Detaje)

Në një telekonferencë të Ministrit Grek të Turizmit, Haris Theocharis, me homologen serbe Tatiana Matic, u ra dakord për të nënshkruar një memorandum bashkëpunimi...

A do të aplikohet një ‘pasaportë vaksine’ në BE? Përgjigjet presidenti i Këshillit Europian

  Presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel u shpreh ditën e sotme se është ende herët për t’u krijuar një pasaportë vaksinë për të qarkulluar...

Latest news

- Advertisement -