- Advertisement -

TAG

pasoja

Mushkëritë e personave që kanë kaluar Covid-19 janë më të dëmtuara se të atyre që janë duhanpirës

Një ndër organet që prek koronavirusi dhe lë pasoja të rënda pacientët janë mushkëritë. Një kirurge ka zbuluar se mushkëritë e personave që kanë...

“Pushtohet prefektura”/Nisin aplikimet për dëmet e tërmetit në Durrës

Kjo është pamja që ofrohet këtë mëngjes në qendër të qytetit të Durrës, pranë godinës së Prefekturës së qarkut ku ndodhet dhe zyra e...

Pasojat e karantinës/ Rreth 30 mijë të papunë në tremujorin e tretë

Në të dhënat e anketuara nga Anketa e Tregut të Punës rezulton, se numri të punësuarve të cilët paguajnë taksat në tremujorin e tretë...

Shkencëtarët gjermanë zbulojnë shenjën paralajmëruese të formës më të rëndë të Covid

Rastet të cilat mund të kenë premisa më të qenë më të rënda pas infektimit me Covid, mund të kuptohen më lehtë. Shkecëtarët kanë...

Latest news

- Advertisement -