- Advertisement -

TAG

pasuri

Del sa është pasuria e shqiptarëve. Shifra duket astronomike

Pasuria financiare e shqiptarëve vlerësohet të jetë pak më shumë se një trilion lekë ose rreth 8.1 miliardë euro. Ky tregues llogaritet si diferenca...

Zbulohet lista e deputetëve më të pasur në Shqipëri

Në emisionin “Opinion” është publikuar lista e plotë e deputetëve më të pasur në vendin tonë. Nga të dhënat, rezulton se Tom Doshi mban...

Ja kush paguhet më shumë në Kuvendin e Shqipërisë/ Vendin e parë nuk e zë kryeministri

Gjatë mbrëmjes së sotme në emisionin Opinion po diskutohet mbi pasurinë e politikanëve shqiptarë. Për një moment mund të mendonit se ishte kryeministri zyrtari që...

18 makina dhe biznese, dalin fotot, kush janë dy vëllezërit me 5 mln euro pasuri

  Prokuroria e Tiranës i sekuestroi 5 milionë euro pasuri dy vëllezërve Sokol dhe Elson Marku. Sokol Marku dhe vëllai i tij Elson Marku, nga viti...

Sekuestrohen 5 milionë euro pasuri të personave të përfshirë në trafik droge

Prokuroria e Tiranës ka sekuestruar 5 milionë euro pasuri të personave të dënuar për trafik droge. Mësohet se aksioni është udhëhequr nga Prokuroria e Tiranës...

LAJM I FUNDIT/ Prokuroria Elbasan sekuestron pasurinë e Klement Çalës, i pandehur për grabitjen e Rinasit

  Prokuroria e Elbasanit urdhëron sekuestrimin e pasurisë së Klement Çalës, i pandehur për grabitjen e Rinas si dhe pastrim parash…(vijon) Njoftimi i Prokurorisë Elbasan: Prokuroria e...

Njihuni me njerëzit që gjatë pandemisë u pasuruan edhe më shumë

Izolimi gjatë valës së parë dhe të dytë të pandemisë bëri që ekonomia botërore të tkurrej gjithnjë e më tepër, por jo për të...

Latest news

- Advertisement -