- Advertisement -

TAG

pedagog

Flet pedagogu: 1/3 e të rinjve në Shqipëri janë kot

Ditën e djeshme u festua Shën Valentini për ata që janë në një lidhje. Por, pikërisht sot, më 15 shkurt festohet edhe Shën Faustini,...

U prek nga Covid-i, pedagogu nga Elbasani hidhet nga kati i shtatë

  Një pedagog i Fakultetit të Shkencave të Natyrës në Elbasan ka tentuar që t'i japë fund jetës duke u hedhur nga kati i shtati...

Pedagogu bie nga çatia, humb jetën rrugës për në spital (Emri)

  Është ndarë nga jeta pedagogu i filozofisë në Universitetin e Korçës dhe drejtori i gjimnazit jopublik “Platon” Dion Tushi. Njoftimin e kanë bërë të afërmit...

Pasi kaloi betejën me Covid-in flet pedagogu i Gazetarisë

Pedagogu i njohur i departamentit të Gazetarisë dhe Komunikimit, Artan Fuga bën pjesë tek ata persona që e kanë fituar betejën me COVID-19. Ai është...

Latest news

- Advertisement -