- Advertisement -

TAG

Peja

Serbët tregohen të pamëshirshëm me kosovarët në Ditën e Pavarësisë, sulmojnë autobuzin me të rinj nga Peja

Një autobuz me të rinj nga Peja është sulmuar nga një grup serbësh në Berane të Malit të Zi. Ngjarja ka ndodhur këtë mbrëmje dhe...

Latest news

- Advertisement -