- Advertisement -

TAG

Pëllumb Pipero

Pas Piperos, infektohen pas vaksinës edhe drejtuesit e një azili/ Bëhen plot 3 raste të këtij lloji në Shqipëri

Në rastet e rralla të infektimit me COVID-19, pas ditë pas marrjes së dozës së parë të vaksinës, në Shqipëri ka hyrë edhe Drejtori...

Pëllumb Pipero braktis emisionin dhe largohet papritur nga studio. Kisha ankth dhe…

  Mjeku i njohur Pëllumb Pipero nuk ka mundur ta çojë deri në fund praninë e tij në emisionin OPEN në Top Channel. Ai ka...

Pëllumb Pipero infektohet me Covid-19 pas marrjes të dozës së parë të vaksinës Pfizer

Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero, është infektuar me koronavirus, ndërsa nuk dihet nëse testimi është kryer nga ISHP apo në klinikën e tij private. Të...

Vaksinohen Pëllumb Pipero dhe Tritan Kalo

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero ishte i treti që mori vaksinën kundër Covid-19 në Shqipëri, pas shefes së Infektivit dhe kryeministrit Edi Rama. Pas tij...

Latest news

- Advertisement -