- Advertisement -

TAG

peme rruge

Rrëzohet pema shekullore dhe shkatërron makinat, bllokohet aksi rrugor

  Rruga nacionale Vlorë-Fier është bllokuar se është rrëzuar një pemë shekullore. Një lis shekullor ka zënë gjithë rrugën kryesore ndërsa nuk raportohet për të...

Latest news

- Advertisement -