- Advertisement -

TAG

peme

Stuhitë e dëborës thyejnë pemët në qendrën e qytetit të Elbasanit

Moti i keq ka përshirë vendin tonë, i shoqëruar me reshje të dendura dëbore dhe erë e fortë. Si pasojë e përkeqësimit të motit...

Pensionisti lidhet pas pemës pasi theu rregullat e karantinës (VIDEO)

Një burrë i moshuar në Kinë ka thyer karantinën pasi ka dalur për shëtitje, por pas këtij veprimi ai ka përfunduar i lidhur në...

Latest news

- Advertisement -