- Advertisement -

TAG

peng bulqize

Merret peng i riu futet në bagazhin e makinës dhe …

Një pengmarrje ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë. 37-vjeçari me inicialet Y. D., ka marrë peng dhe ka futur në bagazhin e makinës 22-vjeçarin...

Latest news

- Advertisement -