- Advertisement -

TAG

peng policia

Morën peng 41-vjeçarin dhe e lanë në pyll, arrestohen tre persona

  Tre persona janë arrestuar nga policia e Vlorës, pasi akuzohen se dhunuan dhe morën peng një 41-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur 3 ditë më parë në...

Latest news

- Advertisement -