- Advertisement -

TAG

peng

“E mori dhe e futi në makinë”, zbardhet ngjarja që tronditi kryeqytetin

Në hyrjet dhe daljet e Tiranës, por edhe në kryqëzime, një ditë më parë u vendosën një sërë postblloqesh policie të armatosur. Shkak ishte...

Latest news

- Advertisement -