- Advertisement -

TAG

Pengmarrje

E fusin me zor në makinë, dyshohet se u mor peng një vajzë në Kamëz

Një vajzë dyshohet se është marrë peng mesditën e sotme në Institut të Kamzës. Një qytetar ka telefonuar policinë dhe ka thënë se një...

Latest news

- Advertisement -