- Advertisement -

TAG

peputhen

Këta janë djemtë që i “bëjnë dalje” dhe që nuk do të dilnin kurrë në takim me Anën

Javën e kaluar, Arjoni publikoi një foto që bëri xhiron e rrjetit ku shihej me Anën në krevat. Arjoni deklaroi se ka pasur një...

Latest news

- Advertisement -