- Advertisement -

TAG

peqin hajdute

Plasin vjedhjet në Peqin. 1 Benz, 1.5 ton vaj ulliri dhe 150 gjela brenda natës në një fshat

Disa shtëpi në fshatin Gjocaj, në Bashkinë e Peqinit ka rënë pre e hajdutëve në prag të festave të fundvitit. Grabitësit kanë mundur të marrin...

Latest news

- Advertisement -