- Advertisement -

TAG

perbindesh greqi

Dëshmia tronditëse e shqiptares për “përbindëshin e Kavos”: “Ai abuzoi me mua, më bëri video dhe kërcënoi të më vriste”

Shqiptarja 34-vjeçare në dëshminë e saj për policinë zbulon detajet tronditëse të sulmit nga Dimitris Aspiotis, i ashtuquajturi “përbindëshi i Kavos”...

Latest news

- Advertisement -