- Advertisement -

TAG

perdhunim

Flet xhaxhai i 44-vjeçarit që tentoi të përdhunonte vajzën e re në Lushnjë:”Duhet të mos pijë më”

Një 44-vjeçar është arrestuar një ditë më parë nga policia e Lushnjës, pasi tentoi të përdhunonte me forcë një vajzë të re. Në pranga...

Drejtori i ujësjellësit tenton të përdhunojë punonjësen

  Nga Telnis Skuqi “Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur brenda një drejtorie në varësi të Bashkisë së Gjirokastrës, pas orës zyrtare të punës, në qytetin...

“Ik ore, më lini rehat”, përplaset me gazetarët shtetasi që përdhunoi gjyshen 89-vjeçare

Ka mbërritur në Gjykatën e Lushnjes Sajmir Mecani, shtetasi i cili akuzohet se ka dhunuar dhe përdhunuar gjyshen 89-vjeçare. Një ngjarje tepër e rëndë që...

“Më ka ngulur çelësin e makinës në shpatull”, nëna e 13-vjeçares së përdhunuar nga njerku jep detaje tronditëse

Detaje të tjera tronditëse janë zbardhur sot në emisionin “Shqipëria Live” në lidhje me ngjarjen që tronditi opinionin publik. Elidon Xhaferri ka abuzuar seksualisht...

“Po fole do të të vras, do të të ther mamin”,flet e ëma 13-vjeçares që u përdhunua nga njerku i saj

Nëna e vajzës 13-vjeçare që është përdhunuar nga njerku i saj, Elidon Xhaferri, ka dhënë një intervistë ekskluzive për emisionin “Shqipëria Live”. Elentina Xhaferri ka...

Jepet vendimi për Abas Dogën,ish-rojen e shkollës në Babrru i cili përdhunoi të miturën

Gjykata e Tiranës e ka shpallur fajtor ish-rojen e shkollës në Babrru, Abas Doga, pasi abuzoi me një vajzë të mitur. Kështu, Doga është...

Detyron ish-të dashurën të kryejë marrëdhënie me dhunë,arrestohet 30-vjeçari

Një 30-vjeçar është arrestuar nga ana e Policisë së Tiranës, për shkak se i ka shkuar në banesë dhe ka përdhunuar ish-të dashurën e...

Tronditëse në Greqi/ Shqiptari përdhunonte të bijën minorene të partneres së tij

Media greke Prothema ka raportuar se një shqiptar 58-vjeçar është arrestuar pasi është zbuluar se për katër vite rresht të bijën e mitur të...

Përdhunoi një 26-vjeçare, policia arreston “manjakun”. Ja informacionet e para

Policia thote se në pranga u vu shtetasi me iniciale V.F. “Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë, ndaluan shtetasin V. F.,...

Arrestohet 15-vjeçari/ Abuzoi seksualisht me bashkëmoshataren

Policia e Kukësit ka arrestuar ditën e sotme një 15-vjeçar, i cili kishte përdhunuar një bashkëmoshatare. Arrestimi i tij u bë pasi ka bërë kallëzim...

Latest news

- Advertisement -