- Advertisement -

TAG

perndjekje

Përndiqte një 34-vjeçare, arrestohet 61-vjeçari nga Elbasani. Në pranga edhe 4 persona të tjerë. Ja komunikata e Policisë

  Elbasan Vijon kontrollet nga Policia Rrugore në të gjitha akset rrugore urbane dhe rurale për të evidentuar dhe ndëshkuar shkelësit e Kodit Rrugor. Si rezultat i...

Përndiqte në mënyrë të vazhdueshme 15-vjeçaren/ Arrestohet 21-vjeçari

Arrestohen në flagrancë 2 shtetas, për vepra të ndryshme penale, njeri prej tyre për shkak të dhunës në familje dhe tjetri për ndjekje të...

Latest news

- Advertisement -