- Advertisement -

TAG

perputhen fort fare

A e ke bërë në takim të parë? Elvisi vë në siklet Anën, por përgjigjia e saj e befason

Takimi i parë mes Anës së dytë dhe Locos i cili sapo u shkëput nga tre takime radhazi me Tean shkoi shumë mirë dhe...

Latest news

- Advertisement -