- Advertisement -

TAG

perputhen shtrat

“Më kërkoi duke qarë që të…”, Ana tregon se çfarë ndodhi në shtrat me Arjonin

Fotoja e publikuar nga Arjoni, konkurrenti i “Për’puthen” me Anën në shtrat, ka pothuajse dy javë që po bën xhiron e rrjetit. Arjoni krahas...

Nxehen gjakrat në “Përputhen”/ Ana rrëfen ç’ndodhi në shtrat me Arjonin: Më kërkoi duke qarë të braktisim emisionin dhe të….

Fotoja që Arjon Luli publikoi me Ana Lleshin e “Përputhen” në shtrat, ka pothuajse dy javë që po bën xhiron e rrjetit. Pak ditë më...

Latest news

- Advertisement -