- Advertisement -

TAG

perputhen virgjeri

Mbrojti vajzën e virgjër, Melisa ‘thumbon’ Shqipen: Po të fiket qiriu!

Në puntatën e mbrëmshme të emisionit “PërPuthen” pati debate të nxehta që agravuan në ofendime. Protagonistet e sherrit, Melisa Lleshi dhe Sindi Loci degjeneruan...

Latest news

- Advertisement -