- Advertisement -

TAG

perputhen

“Nuk e gjej dot veten”/ Ana largohet me lot nga programi

Puntata e rëdhës në "Përputhen Prime" pati zhvillime interesante, ku fillimisht vëmendjen e mori treshja Antonela-Mevlani-Ledjana dhe pavendosmëria e Mevlanit për të zgjedhur mes...

Eri me Dorin përplasen fizikisht në emision. Fotot e sherrit prapa skenave

Hyrja e Dorit në Përputhen nisi në mënyrën më të keqe të mundshme, ashtu siç ndoshta ai nuk e kishte imagjinuar. Pak minuta pasi ai...

I këndojnë vajzave dhe X5-ës, e dëgjuat bashkëpunimin e parë të Mevlanit dhe Julit?

Mevlani dhe Juli, dy nga konkurrentët më të përfolur të programit “Për’puthen” kanë ardhur me një super bashkëpunim për publikun. Kënga e tyre e publikuar...

Çfarë ndodhi pasi u fikën kamerat mes Erit dhe djalit të ri?

Dorian Kuka është djali i ri i cili iu bashkua ditën e djeshme programit të njohur të përputhjes së çifteve dhe që ndezi menjëherë...

Përputhen/ Antonela i kthehet Dorianit: As lesh në fytyrë s’ke

Dorian Kuka është djali i ri i cili iu bashkua ditën e sotme programit të njohur të përputhjes së çifteve dhe që ndezi menjëherë...

I ndërron jetë njeriu i dashur. Ditë zie për Sindin

  Sindi ka humbur ditën e sotme një njeri të afërt në familjen e saj. Nëpërmjet një InstaStory, ajo ka treguar se është ndarë nga...

“Do vëmendje nga ata që s’ta kanë dhënë kurrë”, plasin kunjat mes Elvisit dhe Shqipes

Të dielën, konkurrentja Sindi Loci u rikthye në “Për’puthen” pas një deklarate në rrjete sociale se dëshironte t’i kërkonte falje Julit për debatin e “vajit...

“Çarmatoset” Melisa, rrëfen të vërtetat!

Ish-konkurrentja e “Për’Puthen”, Melisa Lleshi është një nga vajzat më të komentuara së fundmi, për lidhjen e mundshme me Andin dhe për projektin e...

Pas largimit nga Përputhen/ Melisa rikthehet me këngën e saj të parë!

Melisa vendosi më herët që të hiqte dorë përfundimisht nga programi “Për’puthen”. Ajo u shpreh se për shumë ditë me radhë është ndjerë nën...

Një repere që bën sherre! Mbrëmë iu bashkua “Përputhen”, zbulohet ku tjetër e kemi parë Sarën

Gjatë mbrëmjes së kaluar pjesë e emisionit "Përputhen" u bashkua dhe një konkurrente e re e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithë djemve me...

Latest news

- Advertisement -