- Advertisement -

TAG

Peshkim

Arrestohen dy punonjës dhe kryetari i shoqatës së peshkimit, të përfshirë në aktivitetin e peshkimit të paligjshëm

Policia e Pogradecit ka arrestuar tre persona si të përfshirë në aktivitetin e peshkimit të paligjshëm të koranit në qytetin e Pogradecit. Në pranga kanë...

Latest news

- Advertisement -