- Advertisement -

TAG

Pezullim

Pezullohet lundrimi në portin e Vlorës për 48 orët e ardhshme/Shkak është bërë përkeqësimi i motit

Është pezulluar lundrimi për mjetet e vogla dhe të peshkimit në portin e Vlorës, për 48 orët e ardhshme. Shkak për pezullimin është bërë...

Tea pezullohet nga “Për’puthen”/Cila është arsyeja?

Me nisjen e puntatës së sotme të “Për’puthen”, u vu re mungesa e Teas, ku moderatorja Bora Zemani bëri me dije se e reja...

Latest news

- Advertisement -