- Advertisement -

TAG

pfizer

Ndryshim i rëndësishëm tek vaksina e Pfizer, mund të ruhet dhe në temperaturë -25 gradë

Kompanitë Pfizer dhe BioNTech kanë njoftuar dje ndryshimet që ka pësuar vaksina e prodhuar prej tyre. Sipas ndryshimeve të fundit, vaksina e Covid që...

Sot pritet të mbërrijnë vakisnat prej 7000 dozash nga marrëveshja me Pfizer

Mbrëmjen e kësaj të hëne, 15 shkurt, në vendin tonë pritet të mbërrijë një tjetër parti vaksinash  prej 7000 dozash nga marrëveshja me Pfizer. Deri...

Pfizer sjell vaksinat në fund të janarit/Vaksinat nga Covax do t’i marrim në shkurt

Në fund të janarit pritet të mbërrijë një sasi e vaksinave të Pfizer, pjesë e kontratës së lidhur nga qeveria shqiptare direkt me kompaninë...

Mjeku vdes nga çrregullimi misterioz i gjakut disa ditë pasi bëri vaksinën e Pfizer/ Denoncon bashkëshortja

Gruaja e një doktori në Florida, ka denoncuar për DailyMail se si burri i saj vdiq nga një çrregullim misterioz i gjakut, vetëm disa ditë pasi mori vaksinën...

Latest news

- Advertisement -